poniedziałek, 21 marca 2016

Krótko o mnie

Kim jestem?
Nazywam się Anna.
Z wykształcenia dietetykiem, lecz ten blog nie będzie o tym. Będzie o makijażu- mojej pasji, z którą chciałabym związać swoją przyszłość.
Jestem w trakcie rocznej szkoły makijażu- Akademii Makijażu Mokotowska. Ukończyłam kurs makijażu I i II stopnia, kurs makijażu ślubnego. Chciałabym na blogu zawrzeć to czego się nauczyłam z internetu, na kursach, w szkole lub odkryłam sama.

Kim jestem prywatnie?
Jestem kobietą. Kobietą spokojną, uśmiechniętą. Na razie bezrobotną, ale w trakcie szukania pracy. Jestem naturalną jasną blondynką. Po analizie kolorystycznej nazwaną mamutem, ponieważ jestem wiosną, która w niedługim czasie wyginie. Straszny ze mnie leniuch. :) Bardzo lubię odpoczywać, wylegiwać się na kanapie, dlatego od ponad pół roku "od jutra" zaczynam ćwiczyć. :)
Punktualność jest dla mnie ważna, lubię być na miejscu o czasie, a nawet przed. Bardzo nie lubię spóźnialskich.
W głowie mam taką wersję siebie: zakompleksiona, niewierząca w siebie mała dziewczynka, która marzy o pięknych makijażach, zdjęciach najwyższej jakości, publikacjach, nagrodach. Niestety wie też, że na wiele rzeczy trzeba mieć pieniądze, przez co przekłada swoje wielkie marzenia na lepszy czas.
Robię wszystko co mogę by rozwijać swoje umiejętności i powiększać wiedzę.

Blog założyłam, bo chciałam mieć miejsce, gdzie mogłabym się wygadać, pokazać co nowego kupiłam, opisać kosmetyki, które używałam, sposoby nakładania konkretnych kosmetyków, pokazać zdjęcia makijaży, które robię, dawać rady odnośnie makijażu.
Wiem, że takich blogów jest wiele. Nie wiem, czy będę oryginalna- zobaczymy.

Nie jestem osobą z wielkiego miasta. Pochodzę z małego miasteczka na wschodzie Polski, gdzie zauważam wiele błędów makijażowych popełnianych przez większość kobiet. Sama nie jestem nieomylna, ale na ile mogę to chcę pomóc.


No to zaczynam :)

1 komentarz: